O firmie

Firma BIK działa na rynku jako producent mebli od roku 1989. Od 2005 roku BIK specjalizuje się w wyposażeniu sklepów odzieżowych, obuwniczych i innych. Dzięki zróżnicowanym wymogom naszych klientów ciągle rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności. Zatrudniamy najlepszej klasy specjalistów w zakresie stolarstwa, obróbki drewna i lakierowania dzięki czemu możemy podołać każdemu zleceniu.


Jesteśmy firmą średniej wielkości co pozwala nam na elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta. Dzięki wieloletniej współpracy z klientami zagranicznymi, posiadamy wewnętrzny system kontroli jakości. Zwracamy uwagę na środowisko nas otaczające, wypełniając normy środowiskowe. Jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych klientów realizując dostawy na czas Zatrudniamy najlepszej klasy specjalistów w zakresie stolarstwa, obróbki drewna i lakierowania.

 

 

 

 

 

 


1 2 3 4
Cenimy sobie zdanie naszych klientów, dlatego przed realizacją każdego zamówienia dokładnie omawiamy wszystkie szczegóły. Wszystkie projekty dopasowywane są indywidualnie pod klienta, w oparciu o dostarczone materiały. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny dla naszych klientów jest czas, dlatego też dokładnie informujemy o postępach prac, na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasi montażyści przy pomocy profesjonalnych narzędzi, środków transportu oraz doświadczenia, umożliwiają bezusterkową i sprawną realizację.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl