Kluczem do posiadania idealnego ogrodu jest upewnienie się, że masz odpowiednie meble ogrodowe. Nie chcesz przecież, aby Twój ogród sprawiał wrażenie przypadkowego zbioru roślin i krzewów. Zamiast tego należy zadbać o to, aby przestrzeń sprawiała wrażenie jednej, jednolitej przestrzeni, aby ogród był raczej całością niż zbiorem pojedynczych elementów. Odpowiednio dobrane meble ogrodowe sprawią, że ogród będzie sprawiał wrażenie jednolitego obszaru - i to nie tylko dlatego, że wszystkie rośliny znajdują się w jednym miejscu. Meble ogrodowe sprawią, że ogród będzie wyglądał jak jedna przestrzeń, a także zwiększą ilość przestrzeni użytkowej, jaką dysponujesz. Jakie meble ogrodowe najlepiej wybrać, gdy projektujesz przestrzeń? Trafiłeś we właściwe miejsce! Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jaki zestaw mebli ogrodowych jest najlepszy dla różnych scenariuszy, od małych przestrzeni po duże, otwarte ogrody.

 

Meble ogrodowe składane w kostkę Cubioso Light Grey & Blue Grey

Cubioso to praktyczne i funkcjonalne meble ogrodowe. Zestaw ten składa się z 4 foteli z poduszkami oraz 4 puf - które mogą służyć zarówno jako podnóżki, jak i siedziska, gdy siedzimy na fotelu - co jeszcze bardziej zwiększa jego użyteczność. Stół również sprawia, że jest to bardziej zestaw jadalniany, ponieważ posiada takie funkcje, jak składanie w kostkę (może pomieścić 8 osób), których wszyscy potrzebujemy w naszym życiu! Jak odbywa się to składanie? Kiedy skończymy korzystać z całego zestawu, wystarczy wyjąć poduszki spod każdego siedziska krzesła i włożyć je między nogi lub do szuflady na skarpetki. W razie potrzeby można nawet użyć tych poduszek ponownie, umieszczając je z powrotem na krzesłach, zanim się na nich usiądzie! Wszystko, co ułatwia życie, prawda?

Meble ogrodowe składane w kostkę Cubioso Light Grey & Blue Grey

Zobacz szczegóły

Zestaw z technorattanu dla 8 osób Salemo Premium 8/200 Dark Grey

Zestaw mebli Salemo Premium 8/200 Dark Grey Technorattan Dining Lounge jest wyjątkowo elegancki i wygodny. Ten wysokiej jakości, wytrzymały zestaw może pełnić dwie funkcje - jadalni i pokoju wypoczynkowego! W skład 8-elementowych mebli technorattanowych Salemo Premium wchodzi osiem foteli (sześć klasycznych z łatwą regulacją nachylenia oparcia) oraz duży stół o długości 200 cm, który umożliwia spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Wykonany z technorattanu, ten bardzo wygodny i stylowy zestaw nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Zestaw z technorattanu dla 8 osób Salemo Premium 8/200 Dark Grey

Zobacz szczegóły

Meble ogrodowa dla 10 osób z rozkładanym stołem AK19FT64 Grey Ivory

Zarówno krzesła, jak i pufy z tego zestawu są wykonane z ręcznie plecionego technorattanu wokół metalowego stelaża, co zapewnia ich wytrzymałość. Tak wykonane meble przypominają wyglądem naturalny rattan, ale są bardziej trwałe i praktyczne w użytkowaniu. Co ważniejsze, poduszki na krzesłach i kanapach sprawiają, że komfort użytkowania jest jeszcze lepszy niż bez nich. Co najlepsze, w razie potrzeby można je łatwo zdjąć dzięki zamkom błyskawicznym! Wszystkie elementy zestawu są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ponieważ technorattan został stworzony z myślą o zastosowaniu zewnętrznym, więc jest odporny na deszcz, śnieg i słońce, a owalne stoły zostały odpowiednio zabezpieczone, aby dorównać jego jakości.

Meble ogrodowa dla 10 osób z rozkładanym stołem AK19FT64 Grey Ivory

Zobacz szczegóły

Nicea 6+1 Grey zestaw z technorattanu

Meble NICEA odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacji ogrodów i tarasów. Zestaw Nice 6+1 Grey z technorattanu jest wyjątkowy, ponieważ jest prosty, a zarazem elegancki i nowoczesny. Jego charakterystycznym elementem są aluminiowe nogi pomalowane tak, by przypominały prawdziwe drewno, co przyciąga uwagę i nadaje mu reprezentacyjny wygląd. W skład zestawu wchodzi również precyzyjnie wykonana plecionka technorattanowa z 6 wygodnymi fotelami z poduszkami, które łączą się ze sobą, a także duży stół, który spełni wszystkie Twoje potrzeby!

Nicea 6+1 Grey zestaw z technorattanu

Zobacz szczegóły

Autor strony